Burbiškis
Burbiškių dvaro dalis.
Paminklas Vytautui Burbiškyje

Burbiškis

Radviliškio rajono sav.

Burbiškis - kaimas Radviliškio rajone, kurio pavadinimas kilo nuo XVII a. vietinį dvarą valdžiusių Burbų pavardės. Išlikęs XX a. pradžios Baženskių dvaro rūmų ansamblis, apsuptas įspūdingo peizažinio parko, su tvenkiniais ir 12 salų.

Burbiškio Dvare yra įkurtas kultūros istorijos muziejus - draustinis, vyksta muzikos vakarai, šventės. Kasmet gegužės 13 d. Burbiškyje vyksta Tulpių žydėjimo šventė. Felikso Malčiausko iniciatyva kaime užveistas tulpynas, kuriame yra virš 400 rūšių tulpių.

 
Komentarai
linija
Laba diena, labai gaila kad žmonės tik atvykę į vietą sužino ,kad pirmadieniais čia yra uždaryta.Buvo smalsu atvažiuoti po tulpių šventės kadangi per šventę to padaryti nepavyko ,bet jau esant teritorijoje buvom išvaryti lauk ,buvo atvažiavusios gal 8 mašinos kai kam tai ir netokia trumpa kelionė.Žiauriausia tai kad grasinta policija, manyčiau pirma susidėkite lenteles su darbo grafiku ,o tik paskui varinėkite žmones .Negi reikalingos darbo valandos mūsų Baltijos jūrai ar Kryžių kalnui juo labiau ,kad buvo žmonių Burbiškių dvare kurie ten dirbo .Gaila buvo sugaišto laiko ir šalia stovinčių užsieniečių.Daugiau čia nebevažiuosime ir dar kitus perspėsime ,nes buvo sargės pasakyta ,kad darbo valandos yra internete.Negi mes esame visur priversti vežiotis kompiuterį.
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Registruotis
Burbiškis

Vartotojams
Vartotojas:
Slaptažodis:
Registracija Pamiršote slaptažodį?
Informacija
Jei jūsų miestelio dar nėra svetainėje arba jei turite daugiau informacijos apie savo ar kurį kitą miestelį ir norite šia informacija pasidalinti – siųskite savo miestelio aprašymą mums adresu info@miesteliai.lt ir jis bus patalpintas svetainėje.

Dabar svetainėje yra:
Miestų: 103
Objektų: 107
Nuotraukų: 881