Didžiasalis
Didžiasalis
Didžiasalis

Didžiasalis

Ignalinos rajono sav.

Didžiasalis buvo nedidelis kaimas iki 1975 m., kai čia buvo pastatyta didžiulė keramikos gamykla. Ji paskatino kaimo augimą ir vystymąsi. Tačiau 1992 m. gamykla bankrutavo ir beveik visi miestelio gyventojai prarado darbą ir pagrindinį pajamų šaltinį. Dalis gyventojų išsikėlė, kiti liko bedarbiais ir tai sąlygojo dideles socialines ir ekonomines problemas.

Šiuo metu Didžiasalyje gyvena 2500 gyventojų, iš kurių 70 proc. neturi darbo.

 
Komentarai
4eg
Sveiki, liudna ziureti i mano vaikistes mesteli, cia gimiau, augau, lankiau rusu mokykla, bet deja kai uzdare gamykla ir seima liko be darbo, 1998 teko isvaziuoti visems laikams, labai noreciau apsylankitis, gal kas galetu padeti? labai noreciau nors per fotografijas paziureti.. jai kas turit rasykit prasau i djviruzz@mail.ru
Gal net atsiras mano klasioku? Draugu? as mokausi rusu mokykloje, i pirma klase ejau 1996, 1 "?" klase, mokytoja buvo regis Oksana, ir mokausi iki 3 klases.
o gyvenau paciame pirmame penkiaukteme name kai ivaziuoji i mesteli, regis adresas buvo Ignalinos g. 2, givenau penktame aukste o butas 38
Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai. Registruotis
Didžiasalis

Vartotojams
Vartotojas:
Slaptažodis:
Registracija Pamiršote slaptažodį?
Informacija
Jei jūsų miestelio dar nėra svetainėje arba jei turite daugiau informacijos apie savo ar kurį kitą miestelį ir norite šia informacija pasidalinti – siųskite savo miestelio aprašymą mums adresu info@miesteliai.lt ir jis bus patalpintas svetainėje.

Dabar svetainėje yra:
Miestų: 103
Objektų: 107
Nuotraukų: 881